SA Lõuna-Eesti Turism   

Üldinfo  +372 744 2271  info@southestonia.ee 
Ene Reedi, juhataja   +372 50 37044  ene.reedi@southestonia.ee 
Merike Järv, projektijuht   +372 5858 5390        merike.jarv@southestonia.ee 
Evelin Anja, turundusspetsialist   +372 5853 2368  evelin.anja@southestonia.ee 

 

SA Tartumaa Turism 

Üldinfo   +372 740 0782   info@visittartu.com 
Turismiinfo   +372 744 2111  info@visittartu.com 
Helen Kalberg, juhataja   +372 513 3929   helen.kalberg@raad.tartu.ee  
Annika Ojasaar, turundusspetsialist   +372 5886 7883   annika.ojasaar@visittartu.com 
Pilvi Käiro, turundusspetsialist  +372 5326 9353  pilvi.kairo@visittartu.com 
Kaia Lehtsaar, Tartu Konverentsibüroo juhtaja   +372 513 7946  kaia.lehtsaar@visittartu.com 

 

Jõgeva Arendus- ja Ettevõtluskoda  

Teele Kaeramaa, Jõgevamaa turismivaldkonna arengujuht  +372 5817 2185   teele.kaeramaa@jaek.ee 
Anneli Villem, turismikonsultant  +372 776 8520  jogeva@visitestonia.com 

 

SA Põlvamaa Arenduskoda  

Kristi Kahu, turismiarendusjuht   +372 5554 3907   kristi.kahu@polvamaa.ee 

 

SA Valgamaa Arenguagentuur  

Signe Hunt, turismiarendusjuht   +372 5598 3028   signe.hunt@valgamaa.ee 
Alice Konsberg, Valga külastuskeskuse infospetsialist   +372 766 1699   alice.konsberg@valgamaa.ee 
Lea Ilp, Otepää turismiinfokeskuse infospetsialist  +372 766 1200  turism@otepaa.ee  
Külliki Pikk, Otepää turismiinfokeskuse infospetsialist  +372 766 1200   turism@otepaa.ee  

 

SA Viljandimaa Arenduskeskus  

Brit Vister   +372 505 9971   brit.vister@viljandimaa.ee 
Angela Aru, Viljandi Turismiinfokeskuse infokonsultant   +372 517 2442  angela.aru@vol.ee 
Erge Hanschmidt, Viljandi Turismiinfokeskuse infokonslutant  +372 433 0442  erge.hanschmidt@vol.ee 

 

SA Võrumaa Arenguagentuur  

Kadri Moppel   +372 5331 1919   kadri.moppel@vaa.ee 
Elis Luik  +372 782 1881  elis@vaa.ee 
Gerta Hääl  +372 782 1881  gerta@vaa.ee 

 

MTÜ Sibulatee  

Liis Lainemäe   +372 5648 0065  info@sibulatee 

 

MTÜ Peipsimaa Turism 

Kadi Ploom   +372 5696 4686   kadi@visitpeipsi.com 

 

MTÜ Mulgi Kultuuri Instituut  

Kaja Allilender   +372 518 5371   kaja.allilender@mulgimaa.ee 

 

MTÜ Setomaa Turism  

Elin Priks   +372 5622 0903   elin@setomaa.ee